Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Co říkají klientu kteří gynekomastii podstoupili? Když si projdete hodnocení, recenze a zkušenosti napříč internetem (hodnocení na Google, na Seznamu, na sociálních sítích, popřípadě na portálech kde se věnují plastickým operacím), zjistíte, že drtivá většina je se zákrokem velmi spokojena a jediné čeho litují, je to že na něj nešli dříve. 

Pan doktor si udělal čas, aby mi důkladně vysvětlil postup, odpověděl na všechny mé otázky a vyjádřil se ke všem obavám, které jsem měl. Při konzultaci jsem se ujistil, že se během celého procesu budu cítit v rámci možností komfortně a hlavně bezpečně. Samotná operace byla mnohem víc v pohodě než jak jsem si to představoval a výsledky předčily má očekávání. Nejen, že vypadám lépe, ale také se lépe cítím. Dřív jsem byl ohledně svého hrudníku nejistý, ale teď mám nově získané sebevědomí a důvěru v to jak vypadám. Operace změnila způsob, jakým se cítím a jak vnímám své tělo. Operace mi dodala sebevědomí nosit oblečení, kterému jsem se dříve vyhýbal a cítím se pohodlněji na koupališti atp. Vřele doporučuji každému, kdo teprve zvažuje operaci gynekomastie. 

Původně jsem byl s gynekomastií na jiné klinice, ale tam zcela ignorovali zvětšení prsních žláz a udělali mi pouze liposukci hrudníku. Pořád jsem měl gynekomastií a po zákroku to vypadalo ještě hůř, protože zbyly jen žlázy, které byly velmi zřetelné. Výsledkem jsem byl jsem extrémně zklamaný a rozhodl jsem se, že chci najít někoho jiného, kdo by můj problém vyřešil. Po delším pátrání na internetu jsem na základě hodnocení vybral chirurga a kliniku a rovnou jsem se objednal na konzultaci. Doktor okamžitě diagnostikoval gynekomastii a nemohl uvěřit, že během předchozího zákroku zůstali žlázy bez povšimnutí. Při konzultaci jsem nabyl 100% jistoty, že jsem přišel ke správnému chirurgovi a ještě tentýž den jsem se objednal na zákrok. O měsíc později jsem měl operaci za sebou, což byla hračka. Nyní jsem 10 týdnů po operaci a výsledkem jsem naprosto nadšený. Malinká jizva se mi stále hojí, ale není znatelná. Tento zákrok zcela změnil můj život. Vřele doporučuji každému, kdo zvažuje tuto operaci. Přestože je doktor vyhlášený spíše na operace obličeje, prostě dobře ví co dělá.

Doktor a jeho tým se o mě skvěle starali. Chtěl jsem přirozený vzhled a tvar hrudníku který sedí mé postavě. Díky operaci jsem dosáhl výsledků mých snů. Jsem 5 měsíců po operaci a žeru to jak vypadám a jak sebevědomě se cítím ve svém těle.

Chci vyjádřit svou vděčnost doktorovi za zodpovězení všech mých otázek před i po operaci. Operace byla kombinací liposukce a gynekomastie. Při celkové anestezii zákrok trval zhruba 4-5 hodin. S výsledkem jsem velmi spokojený a jsem rád, že jsem se rozhod právě pro tuto kliniku. Také chci poděkovat skvělému personálu a hlavně skvělým sestřičkám které mi po operaci tolik asistovali. Ošetřující lékař i personál poskytovali vynikající péči také při následných kontrolách.

Dnes je to 9 týdnů po operaci gynekomastie a jsem velmi spokojen s vynikající prací, kterou doktor / chirurg odvedl. I když mám stále trochu modřiny a otok, vidím úžasné zlepšení a změny. Pan doktor byl velice soucitný a měl jsem pocit, že mu skutečně záleží na pacientech a výsledcích zákroků - rozumějte nejde o kvantitu ale kvalitu. Moc děkuji.

Nejprve bych chtěl říct, že je to úžasný chirurg a má skvělý tým. Na hodnocení jsem si dal skoro rok odstup, abych měl jistotu že výsledek je trvalí. Musím vychválit jak zkušenosti tak úroveň znalostí, které doktor měl. Ano, byl jsem jen na jedné operaci, ale prošel jsem mnoho konzultací takže mohu srovnávat alespoň takto. Podle mě to byla nejlepší klinika jakou jsem si mohl vybrat.